Geoblog.pl    Wizy    Kuwejt

Wizy do Kuwejtu

Wskazówka
!
 1. Wybierz kraj i zapoznaj się z wymaganiami wizowymi
 2. Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą możliwie najszybciej
 3. Prześlij wymagane dokumenty
 4. Odbierz wizę osobiście lub zamów kurierem
 
Wybierz kraj:

Kuwejt

Wiza wydawana na granicy - koszt 24 USD

Poniżej prezentujemy informacje zawarte na stronach ambasady polskiej w Kuwejcie.

"Uprzejmie informujemy, że na obywatelach polskich spoczywa obowiązek uzyskania wizy wjazdowej do Kuwejtu.
Od września 2005 r. obywatele polscy wybierający się do Kuwejtu mogą uzyskać wizę na lotnisku, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Ambasada RP uznaje decyzję o włączeniu Polski do grupy 34 krajów podlegających uproszczonej procedurze wizowej za wyraz uznania dla wysokiego poziomu stosunków dwustronnych.

Warunki uzyskania wizy turystycznej na lotnisku, ważnej w okresie 30 dni, są następujące:

•posiadanie ważnego polskiego paszportu (minimum przez okres 6 miesięcy od wjazdu na terytorium Państwa Kuwejtu);
•wniesienia opłaty za wizę w wysokości 6 dinarów kuwejckich lub jej równowartości w Euro (20) lub w dolarach amerykańskich (24).
Biorąc pod uwagę uwarunkowania społeczno-religijne sugerujemy, by kobiety w młodym wieku w miarę możliwości ubiegały się o wizę kuwejcką w ambasadzie Kuwejtu w Warszawie w ramach standardowych procedur.
Praktyka potwierdza, że ww. regulacje dot. obywateli polskich są przestrzegane.

Gdyby zaobserwowaliby Państwo jednak odmienne postępowanie kuwejckich służb granicznych, prosimy o informowanie o tym sekcji konsularnej ambasady (consul@kuwejt.polemb.net).

Przypominamy, że wwożenie na terytorium Państwa Kuwejtu narkotyków i alkoholu jest niedozwolony i podlega surowym karom.

W sprawach szczegółowych informacji dotyczących innych rodzajów wiz (rodzinna, pobytowa, pracownicza) sugerujemy kontakt z naszymi kolegami z Ambasady Państwa Kuwejt w Warszawie."

Wizy
Pobieramy jedne z najniższych opłat
za pośrednictwo w uzyskaniu
wizy (na podstawie dostępnych
cenników na dzień 01.01.2010r.)
 
97 PLN ekonomicznie 4-7dni + czas konsulatu
127 PLN ekspresowo 1-3dni + czas konsulatu

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.

 • 97 PLN brutto
  Twoje zlecenie zrealizujemy w ciągu tygodnia (dodając przy tym czas wymagany przez konsulat). Zaproponujemy dogodny dla Ciebie i nas termin odbioru dokumentów i realizację zlecenia. Zakładamy, że jeśli sprawa nie jest pilna, mamy tydzień czasu, by zająć się powierzonym zleceniem. Niska cena i gwarancja wykonanej usługi na najwyższym poziomie.
 • 127 PLN brutto
  W trybie pilnym, jesteśmy do Twojej dyspozycji "od teraz". Pobieramy wyższą opłatę ale tego samego dnia Twoje dokumenty są weryfikowane i składane w odpowiednim urzędzie (o ile jest on otwarty). Monitorujemy zlecenie, aby bez żadnej zwłoki oddać przygotowane dokumenty. Płacisz więcej za nasz czas.
   
  Sprawdź powyższe stawki i porównaj z dostępnymi na rynku. Poza tym pomyśl, ile czasu i nerwów oszczędzasz, zlecając te usługi fachowej firmie.
Dla zleceń spoza Warszawy, do ceny pośrednictwa doliczamy 28 zł brutto za kuriera, który dostarczy paszport z wizą do Klienta.
 
Zyskujesz 10% zniżki za nasze pośrednictwo, jeśli Twoja grupa to 3-5 osób, 20% gdy 6-8, 30% gdy 9-11 i min. 40% w przypadku grupy powyżej 12 osób.
 
Przy dużych grupach ceny negocjowane indywidualnie.
 
Za pośrednictwo wizowe odpowiedzialna jest firma 2ways Sp. z o.o., partner Geoblog.pl. Geoblog Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść oferty oraz obsługę sprzedaży.